Strona główna

Oferta

Nasze Przedszkola:

Przedszkole nr 20 Kraków

Przedszkole nr 139 Kraków

Przedszkole nr 124 Kraków

Przedszkole nr 122 Kraków

Przedszkole nr 1 Kraków

Przedszkole nr 83 Kraków

Przedszkole nr 179 Kraków

Przedszkole nr 76 Kraków

Przedszkole nr 118 Kraków

Przedszkole nr 130 Kraków

Przedszkole nr 138 Kraków

Przedszkole nr 119 Kraków

Przedszkole nr 79 Kraków

Przedszkole nr 137 Kraków

Przedszkole nr 14 Kraków

 

Sprawdź swoją  pocztę

 

   
 

 

 W związku nowym systemem pt. Zintegrowany System Zarządzania Oświatą oferujemy pomoc oraz
rozdzielamy połączenie internetowe na dwa lub więcej komputerów w Państwa Placówce.

 Pozwala to na równoczesne łączenie się i korzystanie zasobów sieci Internet przez Państwa wszystkie komputery, na przykład znajdujące się pokoju Dyrekcji pokoju nauczycielskim, w salach dydaktycznych, świetlicach, intendenturze.
 
 Kompleksowa obsługa w dziedzinie informatyki oraz usługa: podłączenie do Internetu.

 Jeżeli nie macie Państwo jeszcze dostępu do Internetu, to wydaje nam się ze jedyną rozsądną alternatywą w Waszym Przedszkolu lub Szkole, z powodu ograniczonych środków finansowych, jakimi dysponuje Oświata jest podłączenie się Państwa placówki do Internetu przez usługę Neostrada ( ADSL, xDSL ). Po podpisaniu umowy, TP.SA przysyła Państwu pudełko wraz z modemem i kabelkiem wewnątrz, pozostawiając całą procedurę rejestracji usługi, podłączenia i konfiguracji komputera klientowi. Oferujemy Państwu wykonanie tych czynności.

Dla tych z Państwa którzy zdecydują się powierzyć nam podłączenie do Internetu Przedszkola i konfigurację z tym związaną mamy jeszcze jedną usługę, skrzynka poczty elektronicznej email. Specjalnie, tyko dla użytku Państwa uruchomiliśmy profesjonalny serwer poczty elektronicznej e-mail wraz z nową domeną www.enic.pl oraz pomoc w zrobieniu strony internetowej  umieszczenie jej w sieci Internet i rejestrację nazwy placówki np. stokrotki.edu.pl

Jesteśmy przekonani, że posiadanie konta pocztowego bardzo poprawi komfort pracy, że skończą się kłopoty związane z obiegiem dokumentów, zamiast udawać się osobiście po druki czy też formularze, można je będzie przesłać do placówki emailem. Można się również podzielić już posiadanymi dokumentami z inna placówką. Poczta jest skanowana przez programy antywirusowe, oraz jest chroniona przed niechcianą, reklamową pocztą tzw. Spamem.

 Możemy również dokonać rozdzielenia połączenia internetowego na dwa lub kilka komputerów w Państwa placówce, znajdujących się na przykład w salach dydaktycznych, świetlicach oraz w innych pomieszczeniach.
Rozdzielenie Internetu pozwoli na równoczesne korzystanie zasobów Internetu przez dwa lub więcej komputerów. Tego typu rozwiązania będą wymagały indywidualnej kalkulacji, którą na Państwa życzenie zrobimy.

 Po podłączeniu do sieci Internet, komputer Państwa natychmiast zostaje wystawiony na działanie różnej maści hakerów i wirusów. Według badań amerykańskich do pierwszego ataku i to najczęściej skutecznego dochodzi po 30 minutach od podłączenia
niezabezpieczonego komputera do sieci Internet!  Większość najpopularniejszych systemów operacyjnych jest wyposażona w systemy pasywnej obrony, jednak są one niestety po normalnej instalacji wyłączone, są również włączone niebezpieczne usługi, które mogą być wykorzystane przez hakera do za atakowania Państwa komputera. Po konfiguracji przez nas podłączenia do Internetu u Państwa, zajmiemy się również bezpieczeństwem komputera !

  Proponujemy również Państwu doraźną lub ryczałtowo opłacaną opiekę nad komputerami, ceny będziemy kalkulować i negocjować indywidualnie. Obiecujemy że nie będą one wysokie.

Proponujemy również szkolenia: Obsługa komputera w Przedszkolu

 Również Instalacja kamer monitoringu i nadzoru telewizyjnego, (kamery CCTV) do nadzoru Np. wejścia do budynku, holu, szatni, korytarzy, pięter, placu zabaw, boiska itd. jest w naszej ofercie. Jako opcja, możliwy jest podgląd obiektów przez sieć Internet, (przy szybkim łączu do Internetu) z dowolnego miejsca na świecie.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, kontakt: Telefon: 0 12 383 24 51, JAAL - Kraków, ul. Kołłątaja 10

 E-mail     
 
Informatyka w Przedszkolu i Szkole, Podłączenie do Internetu, strony internetowe ,serwery www,
skrzynki poczty e-mail, dla krakowskich Przedszkoli, dostarcza
instaluje i konfiguruje JAAL www.jaal.com.pl Internet Kraków